Internátní pobyty, hlídání

Internátní výcvik, (pře)výchova – MOMENTÁLNĚ SPÍŠ NEPOSKYTUJI

Forma výcviku/výchovy/socializace/převýchovy, při které je pes u mne doma. Pracuji s ním na domluvených cílech, informuji o průběhu pobytu. Po ukončení pobytu u mne je potřeba, aby majitel zacházel se psem a choval se podle přesných instrukcí, jinak se z celé práce stane jen „zábavný prázdninový tábor“, který si pes užije, ale vrátí se zpět do starých kolejí, jako by žádný výcvik neabsolvoval (platí hlavně pro řešení problémového chování).

Minimální doba pobytu je 1 měsíc, který pokryje období návyku psa na nové prostředí, dobu nácviku a upevňování nových dovedností.

Cena: od 10 000 Kč/měsíc

Předvýchova štěňat

Nabízím také možnost předvýchovy štěňat od libovolného věku. Štěňata vyrůstají v mojí smečce „jako můj pes“, jsou učena (dle věku a potřeb) čistotnosti v bytě, klidné jízdě autem, samostatnosti a neničení, návyk na klec/kennelku, učení odpočinku, základní výcvik pro život – přivolání, odložení, chůze na vodítku, chůze u nohy bez vodítka, správná komunikace se psy i lidmi, seznámení s městem a hromadnou dopravou a další dle individuálních požadavků.

Předvýchovu štěňat u mne ve smečce volí lidé, kteří chtějí mladého psa se spolehlivou poslušností (odpovídající věku štěněte), výbornou komunikací se psy, nechtějí nebo nemají čas řešit „čůrací období“, nebo naopak si chtějí užít dvouměsíční mimino na ňuňání, ale starší štěně už nezvládají správně vést.

Délka pobytu štěněte u mne je dle domluvy. V praxi jsem ještě nezaznamenala problém s předáním majitelům, vždy přechod do nového/zpět do starého domova zvládlo štěně/mladý pes zcela bez potíží. Štěňata, na rozdíl od dospělých psů na převýchově lze navštěvovat, brát si domů na víkendy a pod.

Cena: od 8 000 Kč/měsíc, 2 000 Kč/týden

Hlídání psů

V omezené míře nabízím také možnost hlídání v době vaší dovolené, služební cesty a pod. Psi bydlí se mnou a s mojí smečkou doma. V době mé nepřítomnosti odděleně. Hlídám psy agresivní, bázlivý, háravé feny, jakkoli problematické. Po dobu hlídání se stávají „čestnými členy“ mé smečky.

Cena:
Standardní hlídání 1 – 7 dní: 350 Kč/den
Standardní hlídání 8. a další den: 280 Kč/den
Hlídání dalšího psa stejného majitele: 250 Kč/den*
Příplatek v době hárání feny: 100 Kč/den hárání
Příplatek za silně problematického psa: 100 Kč/den**
Pravidlené podávání léků: 20 Kč/den
Denní nošení GPS lokátoru: 20 Kč/den

* pokud mohou být psi spolu pohromadě, jinak se platí za každého psa jako za prvního
**silná separační úzkost, výrazný agresor vůči lidem/psům, velmi výrzaná plachost a pod.