Prodloužený (re)socializační víkend v Kyjově ve dnech 11. – 14. 4. 2019

PROPOZICE

​♫ DATUM A MÍSTO ♫

11. – 14. 4. 2019, ZKO Kyjov Boršov (Jihomoravský kraj) – http://zko-kyjovborsov.cz/galerie/

Prodloužený (re)socializační víkend začíná ve čtvrtek 11. 4. 2019 večeří (19:00 hod) a končí v neděli 14. 4. 2019 po obědě.

♫ PROGRAM ♫
Program je vhodný pro jakéhokoliv psa i člověka bez omezení, pro začátečníky, pokročilé, pro psy pohodové i problematické. Cílem víkendu je strávit příjemný čas se svým psem a naučit se jak zlepšovat jeho sociální schopnosti vůči ostatním psům, zaměříme se na poslušnost do běžného života, na socializaci psů, zvládání stresových situací, budeme budovat mezi psem a páníčkem důvěru a respekt, budeme psům přirozeně zvyšovat sebevědomí, a to samé se nám, snad, podaří i s páníčky.

Cvičení bude probíhat dle navrženého programu a počasí na místě. Cvičit budeme venku, počítejte s tím, že brzy na jaře nám asi nebude přát počasí tak, jako v létě, takže se budeme držet hesla ,,kdo je připraven, není překvapen“.

♫ S SEBOU ♫

VEŠKERÉ pomůcky, které používáte k výcviku (klikr, elektronický obojek, řetízkový obojek, halti ohlávka, atd.), hladký nestahovací obojek (kožený či látkový), náhubek (kovový, případně plastový – dostatečně velký, aby v něm pes mohl dýchat s otevřenou tlamou), vodítko (cca 1,5 – 2 m), dostatečné množství pamlsků vyšší hodnoty, oblíbenou hračku, stopovací vodítko (nebo prostě dlouhé vodítko kolem 10m, pokdu pe snemá spolehlivé přivolání), běžné potřeby pro psa (krmení, miska, …), pokud bude pes na pokoji a má tendence ničit, tak látkovou boudičku, kennelku nebo klec.

♫ PODMÍNKY ÚČASTI ♫

 • Psi musí mít očkovací průkaz s platným očkováním, musí být klinicky zdraví bez příznaků nemoci, ošetření proti blechám a odčervení.
 • Účastnit se víkendu může jen osoba starší 18 let.
 • Každý účastník je povinen uklízet výkaly po svém psovi v celém areálu i okolí, takže je potřeba mít sáčky na exkrementy s sebou. Za veškeré škody způsobené psem odpovídá majitel psa a je nutné případné škody uhradit, což činí kauce 500 Kč.
 • Instruktor, pořadatel, ani majitel areálu neručí za případná zranění psovoda ani psa.
 • Psi budou v areálu VŽDY na vodítku a nebudou vstupovat do jídelny a dalších společných prostor. Psi, kteří loví, budou pod kontrolou i mimo areál.
 • V případě společného bydlení, se psi seznámí venku a až poté společně vstoupí do pokoje – je tedy nutné případně počkat na spolubydlícího.
 • Každý účastník je povinen řídit se pokyny pořadatele, instruktorky nebo majitele areálu.
 • Víkendu se nesmí zůčastnit kojící feny a feny v druhé polovině březosti.
 • Výcvik je nepovinný a každý účastník by jej měl uzpůsobit svému psovi, nicméně za neúčast není možné požadovat náhradu.

♫ UBYTOVÁNÍ A STRAVA – CENÍK ♫

1 500 Kč/cvičící osobavýcvik (za dalšího psa se neplatí)
200 Kč/den/osobaubytování
20 Kč/den/osobapříplatek za topení (pokud bude ošklivé počasí)
50 Kč/den/pespříplatek za psa, v případě více psů se platba násobí počtem psů (klec, kennelka, deky na postel, aj. ochrany zařízení)
45 Kč/pobytpovlečení
100 Kč/pokojúklid pokoje (povinná položka)
500 Kč/pokojpřípadná kauce za poškození zařízení pokoje
200 Kč/osobastravování – plná penze
30 Kč/nockotec
100 Kč/celý pobyt (3 noci)kotec (celý víkend)
100 Kč/cvičící osobapronájem cvičáku
25 Kč/hodinaosvětlení cvičáku

♫ VÝCVIK ♫

Cena za výcvik během víkendu je 1 500 Kč/cvičícího člověka (libovolný počet psů, dle toho, co bezpečně zvládnete)].

V ceně výcviku je zahrnuto:

 • společná venčení a procházky
 • “Mezipsí komunikace”
 • individuální lekce
 • besedy, přednášky, konzultace, aj.

♫ UBYTOVÁNÍ A STRAVA ♫

K dispozici jsou dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, sociální zařízení je společné, rozdělené muži/ženy. Společenská místnost s televizí s USB vstupy, HDMi vstup (možnost přehrávání videa, fotografií), internet a Wifi připojení. Je potřeba si vzít přezůvky, v zablácených bagančatech se na pokoj NESMÍ.

Snídaně budou formou “Švédského stolu”, oběd – polévka a hlavní chod, večeře – teplé jídlo. K dispozici je plně vybavená kuchyňka s veškerým nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, sporák s troubou, lednice. V každém pokoji je lednice.


♫ PŘIHLÁŠKY A PLATBA ♫

Přihlašování přes odkaz níže – ale prosím POZOR! Přihlašování bude možné od pátku
1. 2. 2019 ve 20:00:00 hod. Dříve došlé přihlášky nebudou přijaty. Po odeslání přihlášky, prosím, mějte strpení, bude chvilku trvat, než vše zpracujeme, dáme vědět co nejdříve, zda jste ,,uspěli“ nebo jste na seznamu náhradníků, platby až poté (podklady obdržíte e-mailem), díky!

Odkaz na přihlašovací formulář: ZDE

♫ POČET MÍST ♫

Tábor je určen pro 18 cvičících.

♫ KONTAKT ♫