Prodloužený (re)socializační víkend v Podhradí ve dnech 2. – 5. 4. 2020

PROPOZICE: 

Datum a místo:

2. – 5. 4. 2020, Rekreační středisko LUKA v Podhradí na Dyjí http://www.rsluka.cz/

Prodloužený socializační víkend začíná ve čtvrtek 2. 4. 2020 večeří (19:00 hod) a končí v neděli 5. 4. 2020 po obědě. 

Počet míst: 

Tábor je určen pro 20 cvičících. 

Program:
Prodloužený víkend, ve jménu socializace, resocializace, problémáků a reaktivců, štěňat a pohodářů, agresorů i bázlivek. Probereme klasická témata výchovy jako například: jak psa něco naučit/odnaučit (odměny, tresty), etiku faktu “mít psa” (teorie alfa, vůdcovství. zodpovědnost atd), mezi psí komunikace se zaměřením na náhodná i plánovaná setkání psů. Součástí budou již tradiční společná venčení, skupinová provozní poslušnost s netradičními cvičeními. Čas bude i na individuální řešení vašich “přání a stížností” vašich psů.
Cvičení bude probíhat dle navrženého programu (přesný časový rozvrh a program dostanete na místě) a aktuálního počasí. Cvičit budeme venku, počítejte s tím, že brzy na jaře nám asi nebude přát počasí tak, jako v létě, takže se budeme držet hesla ,,kdo je připraven, není překvapen“.

S sebou:

Veškeré pomůcky, které používáte k výcviku (klikr, elektronický obojek, řetízkový obojek, halti ohlávka, atd.), hladký nestahovací obojek (kožený či látkový), náhubek (kovový, případně plastový – dostatečně velký, aby v něm pes mohl dýchat s otevřenou tlamou a brát si pamlsky), vodítko (cca 1,5 – 2 m), dostatečné množství pamlsků vyšší hodnoty a třeba i více druhů, oblíbenou hračku, stopovací vodítko, běžné potřeby pro psa (krmení, miska, …), pokud bude pes na pokoji a má tendence ničit a dobývat se ven (nebo nevíte, jak se bude chovat v cizím prostředí), tak kennelku nebo klec. 

Podmínky účasti:

 • Psi musí mít očkovací průkaz s platným očkováním, musí být klinicky zdraví bez příznaků nemoci, ošetření proti blechám a odčervení.
 • Účastnit se víkendu může jen osoba starší 18 let.
 • Každý účastník je zodpovědný za sebe a svého psa, včetně způsobených škod.
 • Každý účastník je povinen uklízet výkaly po svém psovi v celém areálu i okolí, takže je potřeba mít sáčky na exkrementy s sebou. 
 • Instruktor, pořadatel, ani majitel areálu neručí za případná zranění psovoda ani psa.
 • V případě společného bydlení, se psi seznámí venku a až poté společně vstoupí do pokoje – je tedy nutné případně počkat na spolubydlícího.
 • Každý účastník je povinen řídit se pokyny pořadatele, instruktorky nebo majitele areálu.
 • Výcvik je nepovinný a každý účastník by jej měl uzpůsobit svému psovi, nicméně za neúčast není možné požadovat náhradu.

Ubytování a strava: 

Výcvik:

Cena za výcvik během víkendu je 1550 Kč za osobu (libovolný počet psů, dle toho, co bezpečně zvládnete)].

V ceně výcviku je zahrnuto: 

 • společná venčení a procházky, 
 • aktivity dle programu,
 • individuální lekce, 
 • cvičení lidí, 
 • besedy, přednášky, konzultace, aj.
 • náklady lektora (cesta, ubytování…)


Přihláška a platba:

Přihlašování přes odkaz níže – ale POZOR! Přihlašování bude možné od soboty8. 2. 2020 ve 20:00:00 hod. Dříve došlé přihlášky nebudou přijaty. Po odeslání přihlášky, prosím, mějte strpení, bude chvilku trvat, než vše zpracujeme, dáme vědět co nejdříve, zda jste ,,uspěli“ nebo jste na seznamu náhradníků, platby až poté (podklady obdržíte e-mailem), díky!

Odkaz na přihlašovací formulář: KLIKNI ZDE

Kontakty:

Eva Štemberová – 737 439 012 – výcvikář

Hana Chalupová – 777 940 484 – druhá hlavní organizátorka

Alena Podaná – 731 457 992 – hlavní organizátorka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *