Prodloužený víkend – Vojkov 2019

Vojkov 2019

♫ DATUM A MÍSTO ♫
28. –  31. 3. 2019, Mlýn Vojkov (Podolí – okres Benešov, Středočeský kraj) – http://amicisanimalis.cz/

♫ PROGRAM ♫
Program je vhodný pro jakéhokoliv psa i člověka bez omezení, pro začátečníky, pokročilé, pro psy pohodové a především nějak problematické. Cílem víkendu je strávit příjemný čas se svým psem a naučit se, jak zlepšovat jeho sociální schopnosti vůči ostatním psům, zaměříme se na poslušnost do běžného života, na socializaci psů, zvládání stresových situací, budeme budovat mezi psem a páníčkem důvěru a respekt, budeme psům přirozeně zvyšovat sebevědomí, a to samé se nám, snad, podaří i s páníčky.

♫ S SEBOU ♫
VEŠKERÉ pomůcky, které používáte (či byste rádi používali) k výcviku (klikr, elektronický obojek, řetízkový obojek, halti ohlávka ad.), hladký nestahovací obojek (kožený či látkový), náhubek (kovový, případně plastový – dostatečně velký, aby v něm pes mohl dýchat s otevřenou tlamou), vodítko (cca 1,5-2 m), dostatečné množství pamlsků vyšší hodnoty, oblíbenou hračku, stopovací vodítko, běžné potřeby pro psa (krmení, miska, …), pokud bude pes na pokoji, tak látkovou, plastovou boudičku nebo klec.

♫ PODMÍNKY ÚČASTI ♫
•Psi musí mít očkovací průkaz s platným očkováním, musí být klinicky zdraví bez příznaků nemoci, ošetření proti blechám a odčervení.
•Účastnit se víkendu může jen osoba starší 18 let.
•Každý účastník je povinen uklízet výkaly po svém psovi v celém areálu i okolí. Za veškeré škody způsobené psem odpovídá majitel psa a je nutné případné škody uhradit.
•Instruktor, pořadatel, ani majitel areálu neručí za případná zranění psovoda ani psa.
•Psi budou v areálu VŽDY na vodítku a nebudou vstupovat do jídelny. Psi, kteří loví, budou pod kontrolou i mimo areál – zvěř, toulající se stádečko koz, kočky a koně v areálu!
•V případě společného bydlení se psi seznámí venku a až poté společně vstoupí do pokoje – je tedy nutné případně počkat na spolubydlícího. Zabrání se tak případnému hlídání si pokoje.
• Každý účastník je povinen řídit se pokyny pořadatele, instruktorky nebo majitele areálu.
• Víkendu se mohou zúčastnit háravé feny. Kojící feny a feny v druhé polovině březosti se víkendu účastnit nesmí.
• Výcvik je nepovinný a každý účastník by jej měl uzpůsobit svému psovi, nicméně za neúčast není možné považovat náhradu.

♫ KAPACITA ♫
vzhledem k pravděpodobně jedinému „Vojkovu 2019“ je navýšen počet účastníků. Proto počítejte se spolubydlícími na pokojích, pamatujte na klece/kennelky s sebou, protože na pokojích bude víc psů a je i možné, že budete bydlet s háravkou!

POČET MÍST

Přibližně 19 pro cvičící. Účastníci bez doprovodu mají, bohužel, přednost kvůli kapacitě ubytování.


♫ PŘIBLIŽNÝ PROGRAM ♫
• skupinová provozní poslušnost s prvky re-socializace – dvě skupiny cvičících, které se vystřídají
• seznamování a míjení psů se zaměřením na prvotní komunikační a konejšivé signály
• společná venčení
• základy „bezpečnosti práce“ se psy ve skupině
• individuální řešení problémů
• večerní diskuze na téma odměny a tresty, zodpovídání vašich dotazů

  • Časový rozvrh cvičení domluvíme dle aktuálního počasí na místě. Cvičit budeme venku, počítejte s tím, že brzy na jaře nám asi nebude přát počasí tak, jako v létě, takže se budeme držet hesla ,,kdo je připraven, není překvapen“ :-)))

UBYTOVÁNÍ A STRAVA , CENÍK

1 500 Kč/cvičící osoba výcvik (za dalšího psa se neplatí)
250 Kč/den/osoba ubytování
50 Kč/den/osoba příplatek za topení (dle situace doplatek na místě)
50 Kč/den/pes příplatek za psa, v případě více psů se platba násobí počtem psů (klec, kennelka, deky na postel, aj. ochrany zařízení)
260 Kč/osoba stravování – plná penze, možnost neomezeně si vařit kávu, čaj, šťávu
Dobrovolný příspěvek Dobrovolný příspěvek na koňský útulek, který je na mlýně provozován.

UBYTOVÁNÍ A STRAVA

K dispozici jsou dvoulůžkové, tří a čtyřlůžkové pokoje, sociální zařízení je společné (dvě koupelny). Společenská místnost/jídelna. Je potřeba si vzít přezůvky, v zablácených bagančatech není vhodné chodit. Stejně tak dostatek hadrů a ručníků na psy, pokud bude mokro a bahno.

Snídaně budou formou “Švédského stolu”, oběd – polévka a hlavní chod, večeře – teplé jídlo. K dispozici je vybavená kuchyňka s rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, lednicí.

Žádáme, abyste vzali svoje deky/přehozy přes postele, pokud budou psi na volno na pokojích (podle podmínek spolubydlení).

Každý nese zodpovědnost za svého psa a za stav pokoje, ve kterém bude ubytován. Případné poškození jste povinni hlásit pořadateli a domluvíme řešení a případnou náhradu s majiteli (nemusíte se bát, sami jsou pejskaři, ale slušné chování nám zajišťuje tento skvělý areál k táborům).

PŘIHLÁŠKY

PŘIHLÁŠKY JE MOŽNÉ POSÍLAT (VYPLŇOVAT) OD NEDĚLE 3. 2. 2019 9:00. PŘIHLÁŠKY DOŠLÉ PŘED TÍMTO DATEM A HODINOU BUDU IGNOROVAT.

ZA PÁR DNÍ OD ZAČÁTKU PŘIHLAŠOVÁNÍ OBDRŽÍ ŠŤASTLIVCI, NA KTERÉ VYŠLO MÍSTO, INFORMATIVNÍ EMAIL S POKYNY K PLATBĚ. PLATBA JE NEVRATNÁ A PROPADÁ VE PROSPĚCH POŘADATELE NA POKRYTÍ VÝLOH. V PŘÍPADĚ NEÚČASTI SE NABÍDNE MÍSTO DALŠÍMU V POŘADÍ. POKUD NIKDO TAKOVÝ NEBUDE, MŮŽETE SI ZA SEBE NAJÍT NÁHRADU.

přihlašovací formulář zde

ě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *