O nás

Bonremo Vemsilumpa

Já a část mé smečky

Co nejstručněji o mé maličkosti:

Jmenuji se Eva Štemberová, psům a jejich výchově, výcviku a převýchově se věnuji cca od roku 2006. Profesionálně o něco méně. Před působením ve světě kynologickém jsem se pohybovala hlavně ve světe hipologickém, kde jsem také začala s výukou lidí. Od toho byl už jen krok k učení lidí, jak se dorozumět se svým (i cizím) psem. Nejsem výhradním zastáncem žádné metody, ale využívám cokoli, co je zrovna potřeba k nejlepšímu pochopení psem i jeho člověkem. Nevadí mi, pokud přijdete na schůzku se mnou s klikrem nebo eletronickým obojkem. Popovídáme si, rozebereme různé cesty a pak zvolíme tu nejlepší pro vás oba a budeme jí hledat tak dlouho, dokud jí nenajdeme. Mou hlavní prací je naslouchání, výchova a hlavně převýchova psů, řešení problémů a výcvik tzv. provozní poslušnosti. Z výcviku jako takového se věnuji pouze pasení. Těším se na vás a hlavně na vaše „nezvladatelné“ psy!

Pravidelně se účastním psích seminářů a kurzů. Namátkově třeba od: Franta Šusta, Gabby Harris, Amber Batson, Ken Ramirez, Alexa Capra, Jiří Ščučka, Sandra Zilch, Ludwig Horst, Eugeen Kennes, Steve Jaunin a další

Složené zkoušky: (roky neaktualizováno, už nemám přehled 😀 )
Bony – ZZO, ZVOP, HWT TS, IHT 1 TS, IHT 2 TS, IHT 3 TS – 2x CACT (ČR), CACITR (ČR), Mistr ČR 2014!, druhý na Mistrovstí tradičních plemen 2015
Dutchee – ZVOP, HWT TS, IHT1 TS, IHT2 TS, IHT3 TS, 3. na MČR 2015, 2016, 2017 CACT
Halt – ZVOP, HWT TS, IHT1 TS, IHT2 TS. IHT 3 TS, res.CACT (It), CACT (NL), 2x resCACT (NL), 3x resCACITR (NL), Český šampion práce, splněny podmínky pro Mezinárodního šampiona práce!, CACCT (francouzský národní řád)
La Loba – ZVOP, HWT TS, IHT1 TS, IHT 2, IHT 3 TS, Mistr České republiky 2018!, 4x CACT (ČR r. 2018), 1x resCACT (ČR r. 2019), CACT (NL), res. CACT (PL),  4x CACITR a na jaře 2019 splěny podmínky pro udělení Mezinárodního šampiona práce, splněny podmínky pro udělení Šampiona práce ČR!
Alyss – HWT TS, ZVOP, IHT1 TS
Biggu – HWT TS, IHT1 TS
Jap – NHAT, HWT, IHT1, IHT2 TS a povinný postup do IHT3 TS
Haku – NHAT, HWT, IHT1 TS
Koniáš – NHAT
– a další psi (jiných majitelů) a zkoušky v pasení ZVOP, HWT TS – IHT2 TS

Se svými psy se pravidelně umisťuji na prvních třech místech. Děkuji jim.