Pasení

Vítám všechny zájemce o pasení!

TRÉNINKY PROBÍHAJÍ NA TRÉNINKOVÉ LOUCE >> COURSING PRAHA <<, OBEC JEŠÍN (VELVARY).
odkaz na mapu zde

 Nabízím možnost tréninků pasení pro psy FCI skupin I, II a V s průkazem původu (psi bez FCI pedigree se nemohou účastnit zkoušel a závodů FCI). Pokud máte psa bez průkazu původu nebo křížence a přes to chcete zkusit pást nebo se tomu věnovat intenzivněji, neváhejte mě také kontaktovat. Promluvíme si o tom, vyzkoušíme a uvidíme.

Tréninky jsou určeny pro všechna TS ovčácká a honácká plemena psů. Psy CS (tedy border kolie) netrénuji.

************************************

Pro všechny, kteří u mne chtějí začít trénovat a nemají splněno minimálně HWT, je povinný Úvodní seminář, který je určen pro psovody! Bude vypisován do rezervačního systému a tam je možné se také hlásit.

***************************************************

Domluva termínu a času tréninku je možná prostřednictvím rezervačního systému DogRes nebo ve skupině na FaceBook, kde je možné domluvit si spolujízdy, sdílet fotky, videa atd.

S sebou si vezměte oblečení, které se může ušpinit nebo zničit, pevné, nejlépe kotníčkové boty (a/nebo holiny podle počasí).  Pro psa obleček, je-li potřeba. Téměř neustále fouká nebo pofukuje, na pastvině není možnost schovat se nebo zaparkovat do stínu!

S sebou:
Psa, obojek, vodítko, pevnou obuv, případně náhubek.
Za zranění ovce nebo jiných zvířat (husy, kachny, slepice, kočka…) platí majitel psa pokutu 3000 Kč/kus na uhrazení škody, léčebných procedur atd. To samozřejmě  pouze za podmínek, kdy majitel/psovod ignoroval mé instrukce.
350 Kč za trénink/psa

Parkujte, prosím, vpravo od příjezdové cesty, vedle buňky.

Během tréninků budou pořizovány záznamy formou fotografií nebo videonahrávek!  Přihlášením na trénink k tomuto dáváte svolení. Fotky a videa Vám budou samozřejmě k dispozici 😉 

 

Prošla mi rukama tato plemena: německý ovčák, australský ovčák, australský honácký pes, holandský ovčák, beauceron, velký švýcarský pes, bílý švýcarský ovčák, border colie, šeltie, lajka, československý vlčák, krátkosrstá kolie, belgický ovčák (maliňák, tervík a grén), catahoula, šarpej ( 😀 majitelka si to moc přála zkusit a docela překvapil!), briard, bernský salašnický pes, dlouhosrstá kolie, slovenský čuvač, flanderský bouvier, kříženec neurčitého původu, chodský pes, apenzel, entlebuch, hovawart, „velškorgi“, BOCxACD, bearded kolie, pyrenejský ovčák, komondor …