prodloužený víkend 10. – 13.9. 2020 v Srbské Kamenici

♫ DATUM A MÍSTO ♫
10. – 13.9. 2020, Kemp u Ferdinanda, Srbská Kamenice (https://u-ferdinanda.cz/)

♫ PROGRAM ♫
Program je vhodný pro jakéhokoliv psa i člověka bez omezení, pro začátečníky, pokročilé, pro psy pohodové a především nějak problematické. Cílem víkendu je strávit příjemný čas se svým psem a naučit se, jak zlepšovat jeho sociální schopnosti vůči ostatním psům, zaměříme se na poslušnost do běžného života, na socializaci psů, zvládání stresových situací, budeme budovat mezi psem a páníčkem důvěru a respekt, budeme psům přirozeně zvedat sebevědomí a to samé se nám, snad, podaří i s páníčky.

♫ S SEBOU ♫
VEŠKERÉ pomůcky, které používáte (či byste rádi používali) k výcviku (klikr, elektronický obojek, řetízkový obojek, halti ohlávka ad.), hladký nestahovací obojek (kožený či látkový), náhubek (kovový, případně plastový – dostatečně velký, aby v něm pes mohl dýchat s otevřenou tlamou), vodítko (cca 1,5-2 m), dostatečné množství pamlsků vyšší hodnoty, oblíbenou hračku, stopovací vodítko, běžné potřeby pro psa (krmení, miska, …), pokud bude pes na pokoji, tak látkovou, plastovou boudičku nebo klec – bezpečnost při spolubydlení!

♫ PODMÍNKY ÚČASTI ♫
•Psi musí mít očkovací průkaz s platným očkováním, musí být klinicky zdraví bez příznaků nemoci, ošetření proti blechám a odčervení.
•Účastnit se víkendu může jen osoba starší 18 let.
•Každý účastník je povinen uklízet výkaly po svém psovi v celém areálu i okolí. Za veškeré škody způsobené psem odpovídá majitel psa a je nutné případné škody uhradit.
•Instruktor, pořadatel, ani majitel areálu neručí za případná zranění psovoda ani psa.
•Psi budou v areálu VŽDY na vodítku a nebudou vstupovat do jídelny. Psi, kteří loví, budou pod kontrolou i mimo areál.
•V případě společného bydlení se psi seznámí venku a až poté společně vstoupí do pokoje – je tedy nutné případně počkat na spolubydlícího. Zabrání se tak případnému hlídání si pokoje.
• Každý účastník je povinen řídit se pokyny pořadatele, instruktorky nebo majitele areálu.
• Víkendu se mohou zúčastnit háravé feny. Kojící feny a feny v druhé polovině březosti se víkendu účastnit nesmí.
• Výcvik je nepovinný a každý účastník by jej měl uzpůsobit svému psovi, nicméně za neúčast není možné považovat náhradu.

♫ KAPACITA ♫
Vzhledem k „dělení se“ o kemp s jiným výcvikovým táborem se psy, apeluji na preventivní obezřetnost. K dispozici 4 chatičky po 5 místech (reálně pro 3 lidi, abych počítala i s klecema pro psy).

POČET MÍST

Přibližně 15 pro účastníků se psy. Účastníci bez doprovodu mají, bohužel, přednost kvůli kapacitě ubytování.

♫ PŘIBLIŽNÝ PROGRAM ♫
• skupinová provozní poslušnost s prvky re-socializace – jedna nebo dvě skupiny cvičících, které se vystřídají
• seznamování a míjení psů se zaměřením na prvotní komunikační a konejšivé signály
• společná venčení
• základy „bezpečnosti práce“ se psy ve skupině
• individuální řešení problémů
• večerní diskuze o psech, výcviku, výchově a prostě všem

  • Časový rozvrh cvičení domluvíme dle aktuálního počasí na místě. Cvičit budeme venku, počítejte s tím, že brzy na podzim nám asi nebude přát počasí tak, jako v létě, takže se budeme držet hesla ,,kdo je připraven, není překvapen“ :-)))

UBYTOVÁNÍ, STRAVA, CENÍK

Cena za výcvik – 1500 Kč

UBYTOVÁNÍ A STRAVA

K dispozici jsou 4 chaty po 5 lůžkách, tudíž je nutné spolubydlení, ale po 3 lidech (kvůli klecim apod). Psi nesmí oficiálně do postele, pokud ale nebudete mít klec/kenelku apod. (doporučuji, protože nevíte, s kým budete na chatě), tak si vezměte vlastí povlečení a prostěradlo. Sociální zařízení je společné. Společenská místnost/jídelna. Je potřeba si vzít přezůvky, v zablácených bagančatech není vhodné chodit dovnitř. Stejně tak mít s sebou dostatek hadrů a ručníků na psy, pokud bude mokro a bahno. Strava 3x za den.

Každý nese zodpovědnost za svého psa a za stav chatky, ve kterém bude ubytován. Případné poškození jste povinni hlásit pořadateli a domluvíme řešení a případnou náhradu s majiteli.PŘIHLÁŠKY

Přihlašování možné od 15.8. ve 20:00. Přihlášky došlé před tímto datem a hodinou budou mazány.

Pro zobrzaení přihlášky klikněte SEM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *